Gra przeglądarkowa Ski Jumps poszerza produktowe portfolio firmy SuperNova Interactive
Ski Jumps to sportowa gra online, w której uczestnicy wcielają się w postać skoczka narciarskiego i kierują jego karierą. Nowy projekt stał się częścią grupy produktów gamingowych rozbudowując tym samym portfolio przedsiębiorstwa.
2018-03-29, 13:18

Ski Jumps to oryginalny menedżer skoków narciarskich, który oferuję rywalizację pomiędzy graczami z całego świata w czasie rzeczywistym. Uczestnicy mogą brać udział w dziesiątkach realnie odbywających się turniejów i mistrzostw takich jak Turniej Czterech Skoczni, czy Puchar Świata. Celem gry jest osiągnięcie jak najwyższego miejsca w ogólnym rankingu wszystkich graczy i zdobycie najbardziej prestiżowej Kryształowej Kuli. Gra nie wymaga instalowania a dostęp do niej jest darmowy z możliwością wykupienia opcji premium.

Skoki narciarskie są jedną z popularniejszych zimowych dyscyplin sportowych w naszym kraju. Jest to najpewniej spowodowane sukcesami polskich reprezentantów w tym Adama Małysza, czy Kamila Stocha, którzy wpisali się do światowej czołówki skoczków narciarskich. Tematyka doskonalne nadaję się  do zaadaptowania w branży gier, co potwierdzają produkcje z przeszłości takie jak kultowe Deluxe Ski Jump, które bawiło miliony Polaków - mówi Jarosław Jasiński, właściciel SuperNova Interactive. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw trendom i zaoferować produkt będący w stanie powtórzyć ten sukces. Jednym z ważnych narzędzi do realiziacji tego celu jest nasz serwis społecznościowy Portal MMO, który zapewni stały dopływ graczy.

Od strony technologicznej gra posiada zaawansowany system CMS umożliwiający zarządzaniem wieloma aspektami i parametrami gry oraz monitorujący wykonywane przez graczy działania. W grze dostępne są liczne możliwości komunikacji pomiędzy uczestnikami m.in. poprzez wbudowany chat, system wiadomości prywatnych (skrzynki pocztowe) oraz dedykowane forum internetowe. Gracze mogą brać udział w organizowanych konkursach z nagrodami, aktywnie włączają się w rozwój i prowadzenie projektu. Dzięki integracji gry z blogiem internetowym, Ski Jumps jest także bazą wiedzy zawierającą artykuły i informacje związane z tematyką skoków narciarskich. Treści opracowywane są przez samych graczy zaangażowanych w rozwój projektu.

Cele na najbliższe miesiące to rozwój gry i wielowymiarowa kampania marketingowa m.in. z wykorzystaniem Portalu MMO. Aktualnie trwają intensywne prace nad nowym modułem rozbudowującym świat gry o karty kolekcjonereskie, które poprawią jakość rozgrywki. W zakresie promocji uruchomione zostały płatne kampanie marketingowe w serwisach google i facebook oraz rozpoczęły się działania związane z pozycjonowaniem SEO. Sukcesynwnie uzupełniany jest również kontent w postaci recenzji, poradników oraz materiałów video, które będą dystrybuowane w internecie. W planach jest przygotowanie mini-gry online nawiązującej do popularnego Deluxe Ski Jump, która stanie się integralną częścią projektu Ski Jumps tworząc nową jakość rozrywki dla fanów skoków narciarskich.

Zapraszamy do gry pod adresem: https://ski-jumps.pl

Nowości z gry można sledzić na fanpage w serwisie facebook TUTAJ.

Ski Jumps - gra skoki narciarskie

Ski Jumps na Portalu MMO

KONTAKT / AUTOR
Jarosław Jasiński
Właściciel
SuperNova Interactive
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.