Konkurs: Portal MMO rozdaje figurki 3D!
Atrakcyjne nagrody w postaci figurek 3D czekają na tych, którzy wezmą udział w konkursie zorganizowanym przez Redakcję Portal MMO.
2016-05-06, 15:34

Konkurs skierowany przede wszystkim do graczy potrwa do 15 maja (godz. 20:00). Jest to świetna okazja dla każdego fana gier komputerowych na wzbogacenie się o figurki postaci z gier takich, jak na przykład Skyrim, League of Legends bądź Dying Light. Aby zakwalifikować się do finału, nie trzeba wiele – należy utworzyć wpis pod artykułem o konkursie, w którym uczestnik wytypuje swoją ulubioną grę oraz wesprze dany wybór ciekawymi i/lub zabawnymi argumentami. Dodatkowym warunkiem do spełnienia jest polubienie Portalu MMO na facebooku. Na sam koniec trzeba napisać, którą z sześciu nagród uczestnik pragnie wygrać. Wszystkie nagrody można zobaczyć w zamieszczonej galerii tutaj.

Redakcja Portal MMO gorąco zachęca każdego gracza do wzięcia udziału w konkursie i przekonania jury, że to właśnie jemu należy się upragniona nagroda. Na pewno nie będzie to ostatnia akcja tego typu, dlatego zachęcamy do śledzenia wydarzeń i aktualności na stronie serwisu: https://portalmmo.pl. Szczegóły oraz pełen regulamin konkursu można znaleźć pod niniejszym linkiem.

Wydarzenie nie odbyłby się bez wsparcia ze strony fundatora nagród – firmy 3dl.tech, która zajmuje się profesjonalnym projektowaniem oraz drukiem 3D.

------------------------------

Portal MMO to publicystyka, multimedia i rozrywka w jednym. Serwis informacyjno-newsowy z elementami społecznościowymi skierowany jest do osób zainteresowanych grami komputerowymi, szczególnie gatunkiem MMO (Massively Multiplayer Online), w który gra aktualnie 6 mln Polaków. Producentem projektu jest polska firma SuperNova Interactive (https://supernovainteractive.pl).

Konkurs z nagrodami Portal MMO

KONTAKT / AUTOR
Jarosław Jasiński
Właściciel
SuperNova Interactive
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.