Niezwykła gratka dla fanów skoków – gra Ski Jump Simulator
Ski Jump Simulator to najnowsza propozycja dla fanów gier sportowych i skoków narciarskich od SuperNova Interactive. Doświadczeni twórcy gier wideo nie spoczywają na laurach i już teraz pragną zaprosić graczy do zabawy w swojej najnowszej produkcji. Ski Jump Simulator to odpowiedź na wszystkie potrzeby fanów gier sportowych online – w grze czeka ich fascynująca rozgrywka single i multiplayer, a całość została okraszona wspaniałą oprawą audiowizualną, której wtórują nowoczesne rozwiązania techniczne. Premiera gry zaplanowana jest na jesień 2021 wraz ze startem Pucharu Świata w skokach narciarskich.
2021-09-14, 14:14

Firma SuperNova Interactive od wielu lat buduje swoją pozycję na rynku nowoczesnych technologii i gier wideo. Mając w swoim portfolio takie produkcje, jak jedno z pierwszych polskich MMO - Delirium, udało się zebrać niezbędną wiedzę i doświadczenie, aby dostarczyć graczom produkt wyczekiwany od wielu lat. Ski Jump Simulator jest grą wypełniającą lukę, jaka wytworzyła się na rynku gier sportowych o skokach narciarskich. Fani skoków narciarskich mogą oczekiwać, że gra będzie dziełem kompletnym, w którym zawarte zostały najlepsze wypracowane do tej pory mechanizmy i wzbogacono je o różnorodne nowości.
Ski Jump Simulator - gra o skokach narciarskich
Główną cechą Ski Jump Simulator jest dopracowanie gry na wielu płaszczyznach. Na pierwszy plan wybija się różnorodność i pieczołowite oddanie obiektów narciarskich, na których toczą się zawody. Zupełnie jak w prawdziwym sezonie skoków narciarskich tak i tutaj do dyspozycji zawodników oddano szereg skoczni o bardzo zróżnicowanej specyfice. Skocznie różnią się wieloma parametrami, nie tylko rozmiarem. Gracze muszą pamiętać o różnym kącie nachylenia, długości rozbiegu czy warunkach panujących nad zeskokiem.
Ski Jump Simulator - gra skoki
Dynamiczne warunki pogodowe to zasługa zaawansowanego silnika odpowiadającego za to, co dzieje się na skoczni. Zmieniający się wiatr, padający deszcz lub śnieg, a nawet pojawiająca się niekiedy burza z piorunami sprawiają, że każdy skok i zawody nabierają zupełnie nowego oblicza. To wszystko generowane w czasie rzeczywistym sprawia, że każda próba jest zupełnie nowym doświadczeniem i nierzadko wymaga innego przygotowania oraz umiejętności.

W Ski Jump Simulator postawiono bardzo duży nacisk na wierne i szczegółowe odwzorowanie fizyki jako siły, która jest kluczowym elementem tej dyscypliny sportu. Z tego względu aż 10 różnych sił jest obliczanych w czasie rzeczywistym, wpływając tym samym na różne parametry skoku i zawodnika – siła ciążenia, prędkość, powietrze i inne. Całość pozwala stworzyć doświadczenie bliskie realizmowi, co zostanie docenione przez zapalonych fanów gier sportowych i skoków narciarskich.
Ski Jump Simulator - gra w skoki narciarskie
Jednak nie tylko skoki są dostępną aktywnością w Ski Jump Simulator. Poza obiektem również tętni życie, do którego doświadczenia zachęcają twórcy gry. Gra zaoferuje rozbudowany wątek fabularny, w ramach którego będzie można rozwijać i dbać o karierę swojego skoczka – ten przygodę rozpocznie jako junior, a celem rozgrywki będzie zdobywanie tytułów i medali, aby osiągnąć status legendy! Rozgrywka zostanie wzbogacona również o informacje medialne na temat naszych poczynań, czy zróżnicowane rankingi i system gry wieloosobowej. W przerwie między zawodami, gracze mogą oddać się zabawie online i zmierzyć się z zawodnikami z całego świata skoków. Krótko po premierze, bowiem już na początku 2022 roku, pojawią się dodatkowe lokalizacje językowe gry i rozpocznie jej promocję za granicą, w krajach 

Wszystkich, którzy chcą śledzić postępy w przygotowaniu gry, zapraszamy na FANPAGE oraz na stronę www https://skijumpsimulator.com, na której można zapisać się do newslettera i zostać powiadomionym o premierze. Więcej szczegółów o tym, jak powstawała gra i czym zaskoczy graczy, można znaleźć w wywiadzie z Producentem tytułu - Jarosławem Jasińskim.

Ski Jump Simulator - gra skoki narciarskie

Ski Jump Simulator - gra w skoki narciarskie

Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.