SiriusMag.pl – nowy portal dla graczy i fanów interaktywnej rozrywki
SiriusMag.pl to nowy portal skierowany dla graczy i fanów interaktywnej rozrywki. Zespół redakcyjny przygotowuje najnowsze materiały i informacje o grach przeglądarkowych, które zdobywają coraz więcej fanów, oferując przy tym często nowatorskie i interesujące rozwiązania. Za portal odpowiada firma SuperNova Interactive, niezwykle doświadczona na rynku gier wideo i mediów.
2020-12-03, 22:40

Nowy portal SiriusMag.pl to odpowiedź na rosnące zainteresowanie graczy tytułami przeglądarkowymi. Stanowią one ciekawą alternatywę dla wielu nowych produkcji, głównie za sprawą łatwości w obsłudze, niskich wymagań technicznych i braku konieczności instalacji czy uciążliwych aktualizacji. SiriusMag.pl to gwarancja nowych, rzetelnych treści na tematy związane z nowymi grami dla swoich użytkowników i pierwsze źródło informacji.

Za portalem SiriusMag.pl stoi firma SuperNova Interactive, która w swoim portfolio posiada wiele interesujących projektów z zakresu branży gier wideo. Jednym z nich z pewnością jest Portal MMO, który na swoich łamach zgromadził rzeszę fanów gier online i MMO z Polski. Jest nie tylko platformą do dyskusji i wymiany informacji, ale również zbiorem najciekawszych gier wideo, w tym także gier przeglądarkowych oraz polskich produkcji niezależnych.
SiriusMag pl gry www przeglądarkowe komputerowe
Drugim projektem firmy jest gra przeglądarkowa o skokach narciarskich Ski Jumps. Stanowi ona połączenie gier typu manager sportowy z dyscypliną skoków narciarskich, tak bardzo w Polsce popularną. W grze gracz nie tylko prowadzi swojego skoczka przez cały sezon skoków, ale także zarządza jego rozwojem, wyposażeniem i rywalizuje z innymi graczami z całego świata. Gra cały czas się rozwija i gromadzi nowych użytkowników. 

Nie są to jedyne projekty firmy, a wielce ciekawie zapowiada się rok 2021. Właśnie wtedy wydane zostaną dwie nowe gry wideo. Pierwsza z nich to gra w stylu DSJ, nawiązująca do interaktywnej rozgrywki w skoki narciarskie. Drugi projekt to action RPG w klimacie cyberpunk, który będzie dostępny zarówno na PC, jak i na platformach mobilnych. Gry zostaną oficjalnie pokazane na nadchodzącej prezentacji.


Zapraszam do nowego serwisu SiriusMag.pl oraz pozostałych projektów SuperNova Interactive.

Gry skoki narciarskie ski jumping

SiriusMag supernova interactive gry multiplayer www

KONTAKT / AUTOR
Jarosław Jasiński
Właściciel
SuperNova Interactive
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.