Skoki Narciarskie 2020 – nowa sportowa gra online dla Grupy Onet-RAS Polska
Skoki Narciarskie 2020 to gra sportowa online umożliwiająca graczom wcielenie się w skoczka narciarskiego i rywalizowania z innymi na całym świecie. Siłą produkcji jest intuicyjne sterowanie i dostępność zarówno z poziomu przeglądarki, jak i urządzeń mobilnych.
2020-01-27, 12:58

Projekt powstał na zlecenie Grupy Onet-Ringier Axel Springer oraz trafił na czołowy serwis gamingowy w Polsce – Game Planet. Co więcej, w grze zaimplementowano powierzchnie reklamowe. Mogą one być dowolnie modyfikowane i dostosowywane do potrzeb marketingowych i product placement.

Skoki Narciarskie 2020 oferuje graczom powrót do korzeni, z racji inspirowania się popularną serią Deluxe Ski Jump. W grze dostępne są dwa tryby zabawy – treningowy oraz turniej. W obydwu można szlifować swoje umiejętności na pięciu przygotowanych do tego skoczniach. Te są odpowiednio zróżnicowane. Mieszczą się w różnych krajach (w tym dwie w Polsce), a poza wyglądem różnią się także wielkością. Ważna jest odpowiednia taktyka. Całości rozgrywki dopełnia istnienie globalnego rankingu. Umożliwia on rywalizację z innymi graczami.

Sam próg wejścia jest niewielki, bowiem do gry wystarczą trzy przyciski klawiatury. Gracz kontroluje skoczka w 3 fazach skoku, od odbicia z belki po samo lądowanie. W przypadku wersji mobilnej gry, sterowanie odbywa się przy pomocy gestów, a gra sama wykrywa urządzenie i dostosowuje się automatycznie. Wszystko zostało utrzymane w prostej i intuicyjnej konwencji zorientowanej na zabawę.

Ski Jumping 2020 wykorzystuje technologię HTML5 oraz JavaScript. Do tego, działa na gamingowym silniku Phaser. Całość produkcji jest w pełni responsywna, dzięki czemu działa na wszystkich przeglądarkach desktop i na urządzeniach mobilnych. Co ważne, nie wymaga żadnej dodatkowej instalacji.

Przy okazji zapraszamy także do naszej poprzedniej gry w tematyce skoków narciarskich: Ski Jumps - manager skoków narciarskich. Więcej informacji o tej produkcji można znaleźć pod tym linkiem Gra Ski Jumps skoki online.

gra skoki narciarskie 2020 ski jumps

KONTAKT / AUTOR
Jarosław Jasiński
Właściciel
SuperNova Interactive
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy