Rusza Portal MMO - nowy serwis dla miłośników gier
Portal MMO to publicystyka, multimedia i rozrywka w jednym. Serwis informacyjno-newsowy z elementami społecznościowymi skierowany jest do osób zainteresowanych grami komputerowymi, szczególnie gatunkiem MMO (Massively Multiplayer Online), w który gra aktualnie 6 mln Polaków.
2015-10-29, 12:27

Portal MMO łączy elementy, które są unikalne dla tego typu projektów, czyli cechy społecznościowe, growe oraz newsowo-redakcyjne dostarczając Czytelnikom aktualności i multimediów ze świata gier. Dzięki integracji funkcji informacyjnej i rozrywkowej użytkownicy znajdują w jednym miejscu wszystko, czego potrzebują. Redakcja  serwisu publikuje regularnie profesjonalne treści i materiały w postaci recenzji, artykułów, newsów, raportów i video z tematyki nie tylko growej, ale także popularno-naukowej.

Aspekt społecznościowy serwisu polega na aktywnym włączeniu się graczy w stworzenie największej w Polsce i najbardziej kompletnej bazy z grami MMO uzupełnianej i rozbudowywanej przez samych Czytelników oraz kluby fanowskie. Każdy z graczy może oceniać swoje ulubione tytuły i wpływać na ich pozycję w szeregu rankingów, które aktualizują się w czasie rzeczywistym. Rozbudowany profil prezentujący sylwetkę każdego użytkownika pozwala także na zdobywanie rang i odznaczeń zapewniających dodatkową rozrywkę.

Bogata w treść baza gier jest punktem integrującym obie funkcje serwisu - z jednej strony Redakcja portalu tworzy i publikuje profesjonalne materiały prasowe, z drugiej strony sami Czytelnicy są zaangażowani w uzupełnianie i generowanie dodatkowych treści. Dzięki temu realizowana jest wizja opracowania najbardziej kompletnego Kompendium Gier MMO – mówi Jarosław Jasiński, właściciel firmy SuperNova Interactive, która jest producentem serwisu.

Kolejnym elementem wyróżniającym Portal MMO jest unikalny system pojedynków gier opartych na wspomnianej bazie. Każdy Czytelnik ma możliwość wzięcia udziału w potyczkach poszczególnych tytułów i decydowania, który z nich jest bardziej atrakcyjny. Najbardziej zacięte i wyrównane pojedynki wskazują, które gry są  najbardziej popularne i wywołują najwięcej emocji. Tworzone przez samych graczy rankingi Najlepszych Gier MMO mają zapewnić wysoką rzetelność zestawień, a bogata w treść baza dostarczy wiarygodnych informacji o grach.

Serwis dostępny jest pod adresem: https://portalmmo.pl

-----------------------------

Producentem projektu jest polska firma SuperNova Interactive obecna w branży informatycznej od 2008 roku. Realizacja kilkudziesięciu projektów obejmujących różne sfery IT (m.in. games development) zaowocowała zdobyciem wysokich kompetencji w zakresie rozrywki internetowej. Portal MMO to najnowszy start-up uruchomiony przez przedsiębiorstwo. Strona firmy: https://supernovainteractive.pl

KONTAKT / AUTOR
Jarosław Jasiński
Właściciel
SuperNova Interactive
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.