Stoisko Portalu MMO na Festiwalu Pyrkon 2017
Nasz projekt Portal MMO po raz kolejny pojawił się podczas poznańskiego Festiwalu Fantastyki Pyrkon - tym razem z własnym stoiskiem, na którym Redakcja serwisu organizuje liczne atrakcje dla uczestników wydarzenia. Rozdawane są kolekcjonerskie figurki 3D, autorskie prace oraz setki gadżetów, zapewniając każdemu nagrodę gwarantowaną.
2017-04-29, 12:58

Zainteresowani mogą osobiście porozmawiać z Redaktorami Portalu MMO oraz podziwiać nagrody, które powstają na żywo w drukarce 3D. Rysowniczka Natalia również bierze udział w wydarzeniu, na miejscu tworząc nowe prace. Ponadto, w galerii z wyjazdu prezentowane będą zdjęcia najlepiej poprzebieranych uczestników Pyrkonu.

Kolejna atrakcją przygotowaną specjalnie z okazji poznańskiego festiwalu jest trwający do czwartku 4.05 interaktywny konkurs, w którym można zdobyć jedną z dziesięciu ekskluzywnych figurek wydrukowanych w technologii 3D oraz trzy prace autorstwa Natalii Kamińskiej. Każdy, kto weźmie udział w zabawie otrzyma nagrodę gwarantowana w postaci breloka-latarki, mini-figurki bądź oryginalnej przypinki. Dla nieobecnych tworzona jest relacja na żywo.

Uczestnicy Pyrkonu mogą również podziwiać powstające w drukarce za pomocą innowacyjnego druku w technologii SLA z żywicy poliksydowej, który gwarantuje najwyższą jakość oraz dokładność. Jako wsparcie technologiczne stoiska pomocą służą firmy GMN oraz M-Technologies, zajmujące się na co dzień profesjonalnym drukiem oraz projektowaniem w 3D. Partnerzy stoiska są również sponsorem figurek popularnych bohaterów, które można zdobyć w konkursie.

Redaktorka Katarzyna Bonszkowska szykuje na dodatek prawdziwą gratkę dla miłośników cosplayu. Prowadzi bowiem sesję fotograficzną, z której wybrane i zaprezentowane zostaną zdjęcia najlepszych kreacji przygotowanych przez uczestników Pyrkonu.

Projektem stoiska zajęła się Maria Wyszyńska, a pomocą w wykończeniu - jej siostra Marta. Dzięki ich wysiłkowi, wszystkie atrakcje przygotowane przez Redakcję odbywają się w towarzystwie świetnej oprawy wizualnej.

Interaktywny konkurs Portalu MMO

KONTAKT / AUTOR
Jarosław Jasiński
Właściciel
SuperNova Interactive
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.