Kolejna edycja konkursu od Portal MMO!
Atrakcyjne nagrody czekają na uczestników nowej zabawy organizowanej przez popularny serwis internetowy poświęcony tematyce gier MMO.
2016-07-12, 15:51

Konkurs skierowany jest do każdego fana, który ma ochotę zgarnąć figurki 3D z popularnych gier bądź seriali. Tym razem do rozdania jest aż siedemnaście nagród, tak więc szansa na wygraną jest jeszcze większa, niż w poprzedniej edycji.

Redakcja Portalu MMO zdążyła już pokazać, iż jej głównym celem jest stworzenie przyjaznego środowiska dla graczy, gdzie każdy może wyrazić swoją opinię i opowiedzieć ciekawą historię. Takie są też wymagania konkursu w nowej odsłonie . Głównym zadaniem w tej edycji jest opisanie ciekawej lub zabawnej historii, do której doszło w trakcie gry komputerowej. Oceniana będzie jakość, jak i poziom atrakcyjności danej historii. Kolejnym krokiem poprawnego zgłoszenia jest udostępnienie newsa konkursowego na swoim profilu facebook oraz polubienie profilu Portal MMO i Konkursy Gracza. Na sam koniec warto również zaznaczyć, którą z listy figurek pragniemy wygrać.

Duże zainteresowanie pierwszą edycją konkursu pokazuję, że warto jak najlepiej przyłożyć się do opisania swojej przygody. Najważniejsza jest jednak dobra atmosfera wśród fanów portalu i porządna dawka humoru przy czytaniu opisanych sytuacji. Konkurs trwa do 7 sierpnia 2016 roku i do tego czasu można wysyłać swoje zgłoszenia.

Warte uwagi jest to, że atrakcyjne figurki dostarczyła wrocławska firma 3dl.tech, która specjalizuje się w projektowaniu i druku 3D. Współorganizatorem wydarzenia jest także serwis www.konkursy-gracza.pl prezentujący najciekawsze konkursy dostępne w polskim internecie.

Redakcja serwisu gorąco zaprasza do wzięcia udziału w konkursie. Więcej informacji można znaleźć na stronie Portalu MMO.

Portal MMO konkurs

KONTAKT / AUTOR
Jarosław Jasiński
Właściciel
SuperNova Interactive
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.