Rynek e-commerce rozwija się niezwykle dynamicznie, wg najnowszych badań Gemius już ponad ¾ polskich internautów kupuje produkty online i liczby te będą tylko rosły. Naturalną konsekwencją wzrostu jest pojawianie się coraz nowszych i bardziej doskonałych
Rynek e-commerce rozwija się niezwykle dynamicznie, wg najnowszych badań Gemius już ponad ¾ polskich internautów kupuje produkty online i liczby te będą tylko rosły. Naturalną konsekwencją wzrostu jest pojawianie się coraz nowszych i bardziej doskonałych rozwiązań, które mają na celu jeszcze skuteczniejsze pozyskiwanie klientów i zachęcenie ich do kupowania w sieci. Zapraszamy do Biznes Raportu Gazeta Finansowa przygotowanego przez naszego eksperta IT - Jarosława Jasińskiego, który przybliża pojęcie omnichannelu, czyli prowadzenia handlu w wielu różnych miejscach zarówno online, jak i offline, z tą samą ofertą w każdym z nich. http://www.supernovainteractive.pl/newsy/item/83-omnichannel-nowe-spojrzenie-na-wielokanaowosc
2022-06-01, 19:00
Rynek e-commerce rozwija się niezwykle dynamicznie, wg najnowszych badań Gemius już ponad ¾ polskich internautów kupuje produkty online i liczby te będą tylko rosły. Naturalną konsekwencją wzrostu jest pojawianie się coraz nowszych i bardziej doskonałych rozwiązań, które mają na celu jeszcze skuteczniejsze pozyskiwanie klientów i zachęcenie ich do kupowania w sieci.

Zapraszamy do Biznes Raportu Gazeta Finansowa przygotowanego przez naszego eksperta IT - Jarosława Jasińskiego, który przybliża pojęcie omnichannelu, czyli prowadzenia handlu w wielu różnych miejscach zarówno online, jak i offline, z tą samą ofertą w każdym z nich.

http://www.supernovainteractive.pl/newsy/item/83-omnichannel-nowe-spojrzenie-na-wielokanaowosc
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.