Portal MMO wiodącym serwisem internetowym
Ważny projekt firmy SuperNova Interactive, czyli Portal MMO, został wyróżniony w prestiżowym zestawieniu na łamach brytyjskiego magazynu #Boove. Omawiany ranking dotyczył wiodących serwisów zajmujących się przetwarzaniem i rozprzestrzenianiem informacji. Portal MMO znalazł się pośród takich tuzów medialnych, jak Wirtualna Polska, TVN24 czy Polska Agencja Prasowa.
2021-03-05, 15:07

Wymienienie Portalu MMO we wspomnianym gronie na łamach zagranicznego serwisu to nie lada wyróżnienie. Co sprawiło, że serwis firmy SuperNova Interactive został w ten sposób wyróżniony? Jak stwierdziła redakcja magazynu #Boove, najważniejszą zaletą, a jednocześnie czynnikiem wyróżniającym, jest integrowanie funkcji rozrywkowych z kompendium wiedzy o grach wideo. Wpływa na to codzienna i rzetelna praca zespołu redakcyjnego, który jednocześnie kreuje największą w Internecie encyklopedię gier MMO i online.
Portal MMO - popularny serwis interormacyjne
Ważnym elementem serwisu jest wspomniana interaktywność – każdy użytkownik ma wpływ na to, jak owa encyklopedia wygląda za sprawą rankingów, które w czasie rzeczywistym są aktualizowane i pokazują gry, które według graczy są najlepsze w swoich kategoriach. Użytkownicy Portalu MMO mogą oddawać głosy, komentować i wspierać swoje ulubione tytuły w tzw. Pojedynkach toczonych pomiędzy grami z tego samego gatunku.

W uzyskaniu tak ważnego wyróżnienia pomogła również codzienna i rzetelna praca zespołu redakcyjnego. Mowa tu zarówno o newsach i recenzjach najnowszych tytułów, lecz również o publicystycznym obliczu witryny – interesujące zestawienia, propozycje ciekawych gier i rankingi to coś, co należy do bardzo mocnej strony Portalu MMO. Umiejscowienie serwisu w tak elitarnym gronie wiodących serwisów informacyjnych w kraju to wielkie wyróżnienie i motywacja do dalszej pracy.

Zapraszamy do pełnego zestawienia wiodących serwisów informacyjnych w Polsce.

Portal MMO - gry online i MMORPG

KONTAKT / AUTOR
Jarosław Jasiński
Właściciel
SuperNova Interactive
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.