Zapraszamy do wywiadu z właścicielem firmy SuperNova Interactive – Jarek Deliryc Jasiński, który został właśnie opublikowany w zagranicznym serwisie Startup.Info. Z wywiadu dowiecie się wielu interesujących informacji o naszej firmie - najważniejszych pro
Zapraszamy do wywiadu z właścicielem firmy SuperNova Interactive – Jarek Deliryc Jasiński, który został właśnie opublikowany w zagranicznym serwisie Startup.Info. Z wywiadu dowiecie się wielu interesujących informacji o naszej firmie - najważniejszych projektach oraz planach na najbliższą przyszłość ? http://www.supernovainteractive.pl/newsy/item/79-wywiad-zalozyciel-supernova-interactive-startup-info
2021-02-05, 16:00
Zapraszamy do wywiadu z właścicielem firmy SuperNova Interactive – Jarek Deliryc Jasiński, który został właśnie opublikowany w zagranicznym serwisie Startup.Info. Z wywiadu dowiecie się wielu interesujących informacji o naszej firmie - najważniejszych projektach oraz planach na najbliższą przyszłość ?

http://www.supernovainteractive.pl/newsy/item/79-wywiad-zalozyciel-supernova-interactive-startup-info
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.