Globalna pandemia COVID-19 z jednej strony spowolniła gospodarkę, ale z drugiej stała się potężnym katalizatorem rozwoju branży e-commerce. Jesteśmy bowiem świadkami niespotykanego wzrostu handlu online, który jest następstwem obostrzeń nałożonych na hand
Globalna pandemia COVID-19 z jednej strony spowolniła gospodarkę, ale z drugiej stała się potężnym katalizatorem rozwoju branży e-commerce. Jesteśmy bowiem świadkami niespotykanego wzrostu handlu online, który jest następstwem obostrzeń nałożonych na handel tradycyjny. Chcesz dowiedzieć się jakie zmiany zachodzą aktualnie w e-handlu oraz w jaki sposób wpłyną one na całą branżę w przyszłości? Czytaj artykuł opublikowany w Gazeta Finansowa przygotowany przez Jarek Jasiński - naszego eksperta IT.
2020-10-05, 17:19
Globalna pandemia COVID-19 z jednej strony spowolniła gospodarkę, ale z drugiej stała się potężnym katalizatorem rozwoju branży e-commerce. Jesteśmy bowiem świadkami niespotykanego wzrostu handlu online, który jest następstwem obostrzeń nałożonych na handel tradycyjny.

Chcesz dowiedzieć się jakie zmiany zachodzą aktualnie w e-handlu oraz w jaki sposób wpłyną one na całą branżę w przyszłości? Czytaj artykuł opublikowany w Gazeta Finansowa przygotowany przez Jarek Jasiński - naszego eksperta IT.
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.