Według raportu e-commerce w czasie kwarantanny aż 38% Polaków robiło zakupy w sieci, co może oznaczać mocny punkt zwrotny w rozwoju branży. Liderzy sprzedaży, czyli Biedronka, ŻABKA i Carrefour Express wyczuły ten silny trend i właśnie uruchomiły możliwoś
Według raportu e-commerce w czasie kwarantanny aż 38% Polaków robiło zakupy w sieci, co może oznaczać mocny punkt zwrotny w rozwoju branży. Liderzy sprzedaży, czyli Biedronka, ŻABKA i Carrefour Express wyczuły ten silny trend i właśnie uruchomiły możliwość zamawiania swoich produktów poprzez aplikację online.? Dostarczają towar prosto do domu klienta nawet w ciągu godziny od złożenia zamówienia! ? Czy koronawirus zostanie „czarnym łabędziem” handlu elektronicznego i wprowadzi polski e-commerce na nowy poziom? Odpowiedź znajdziesz w kolejnym artykule naszego eksperta IT opracowanego dla Gazeta Finansowa w ramach Raportu o E-Handlu. Wszystko wskazuję na to, że rok 2020 będzie szczególny dla branży e-commerce a prawdziwy boom wykorzystania potencjału nowoczesnych technologii informatycznych w sprzedaży jest dopiero przed nami.
2020-04-11, 16:33
Według raportu e-commerce w czasie kwarantanny aż 38% Polaków robiło zakupy w sieci, co może oznaczać mocny punkt zwrotny w rozwoju branży. Liderzy sprzedaży, czyli Biedronka, ŻABKA i Carrefour Express wyczuły ten silny trend i właśnie uruchomiły możliwość zamawiania swoich produktów poprzez aplikację online.? Dostarczają towar prosto do domu klienta nawet w ciągu godziny od złożenia zamówienia! ? Czy koronawirus zostanie „czarnym łabędziem” handlu elektronicznego i wprowadzi polski e-commerce na nowy poziom?

Odpowiedź znajdziesz w kolejnym artykule naszego eksperta IT opracowanego dla Gazeta Finansowa w ramach Raportu o E-Handlu. Wszystko wskazuję na to, że rok 2020 będzie szczególny dla branży e-commerce a prawdziwy boom wykorzystania potencjału nowoczesnych technologii informatycznych w sprzedaży jest dopiero przed nami.
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.