Gra Ski Jumps z nowym serwerem - Szybki Turniej wystartował
Ski Jumps to produkcja systematycznie zwiększająca ilość aktywnych graczy. Z racji rosnącego zainteresowania i zwiększania populacji, twórcy gry, firma Supernova Interactive postanowiła poszerzyć ofertę, dodając do produkcji nowy serwer – Szybki Turniej. Urozmaici on rozgrywkę graczom Ski Jumps poprzez nowe spojrzenie na narciarską rywalizację i dotychczasowe schematy gry.
2020-02-15, 20:44

Nieustanny rozwój produkcji Ski Jumps autorstwa studia SuperNova Interactive to nie tylko stale rosnąca liczba graczy, lecz także nowe wyzwania, przed którymi stają twórcy. Tak prężnie udoskonalana produkcja wymaga nie tylko przekonywania do siebie nowych graczy, ale także dostarczania interesującej zawartości tym, którzy swoją przygodę z grą już rozpoczęli. Właśnie takim rozwiązaniem jest serwer Szybki Turniej, czyli nowość w grze Ski Jumps.

Nowy serwer Szybki Turniej w Ski Jumps to zupełnie nowe spojrzenie na dotychczasową zabawę. Będzie on oferował rozgrywkę w systemie jednosezonowym. W trakcie sezonu, natężenie zawodów będzie większe, aniżeli na serwerze Nowe Igrzyska, a zmianą ulegną także wszystkie inne parametry rozgrywki.

Przede wszystkim, po ukończeniu całego sezonu, zresetowane zostaną wszystkie statystyki, wyposażenie i umiejętności. Rozgrywka zacznie się od początku, lecz zmianom nie ulegną  Punkty Premium, Konta Premium, zdobyte autografy, rekordy skoczni czy galerie sław.
Skijump gra skoki menager pl

Jeżeli chodzi o samą zabawę, twórcy postawili na doświadczenie maksymalnie skondensowane i dynamiczne, o czym świadczy krótszy terminarz przy jednakowej liczbie zawodów. Decyzja ta podyktowała z kolei zmiany w pozostałych mechanikach. W związku z tym, gracze będą otrzymywali większe premier dzienne i bonusy na start, podobnie też w przypadku pracy – ta potrwa krócej i dostarczy większej ilości pieniędzy. Dwukrotnie zwiększy się częstotliwość losowania autografów, powiększone zostaną wpłaty od sponsorów, wygrane na loteriach, czy nagrody za Ranking zdobytych umiejętności i Ranking Pojedynków. Odpowiednio przemodelowany zostanie także system domów, wyzwań i sklepów z wyposażeniem. Wszystko to, aby intensywniejsza rozgrywka pozostała zbalansowana.

Gracze na serwerze Szybki Turniej będą mogli posiadać jedną postać spośród 8 głównych reprezentacji – Polski, Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Finlandii, Norwegii, Japonii i Słowenii. Nie będzie istniał system klubów i lig, co również jest związane z charakterystyką rozgrywki.

Nowe rozwiązanie to ukłon w stronę fanów managera skoków. Firma Supernova Interactive zdaje sobie sprawę z rosnącego zainteresowania produkcją, stąd też gracze otrzymają możliwość zmierzenia się w zawodach o zupełnie nowej charakterystyce. Sam serwer Szybki Turniej jest skierowany dla tych, którzy posiadają już doświadczenie w Ski Jumps. Nowi gracz z kolei, zapraszani są do rozpoczęcia przygody na serwerze Nowe Igrzyska, gdzie w ramach bonusu startowego za rejestrację z tego linku, otrzymają dodatkowe 25 Punktów Premium.

Więcej informacji o projekcie można znaleźć na blogu gry Ski Jumps oraz w serwisie gamingowym Portal MMO.

ski jumping skoki narciarskie gra online

KONTAKT / AUTOR
Jarosław Jasiński
Właściciel
SuperNova Interactive
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.