Skoki Narciarskie 2020 – nowa sportowa gra online dla Grupy Onet-RAS Polska
Skoki Narciarskie 2020 to gra sportowa online umożliwiająca graczom wcielenie się w skoczka narciarskiego i rywalizowania z innymi na całym świecie. Siłą produkcji jest intuicyjne sterowanie i dostępność zarówno z poziomu przeglądarki, jak i urządzeń mobilnych.
2020-01-27, 12:58

Projekt powstał na zlecenie Grupy Onet-Ringier Axel Springer oraz trafił na czołowy serwis gamingowy w Polsce – Game Planet. Co więcej, w grze zaimplementowano powierzchnie reklamowe. Mogą one być dowolnie modyfikowane i dostosowywane do potrzeb marketingowych i product placement.

Skoki Narciarskie 2020 oferuje graczom powrót do korzeni, z racji inspirowania się popularną serią Deluxe Ski Jump. W grze dostępne są dwa tryby zabawy – treningowy oraz turniej. W obydwu można szlifować swoje umiejętności na pięciu przygotowanych do tego skoczniach. Te są odpowiednio zróżnicowane. Mieszczą się w różnych krajach (w tym dwie w Polsce), a poza wyglądem różnią się także wielkością. Ważna jest odpowiednia taktyka. Całości rozgrywki dopełnia istnienie globalnego rankingu. Umożliwia on rywalizację z innymi graczami.

Sam próg wejścia jest niewielki, bowiem do gry wystarczą trzy przyciski klawiatury. Gracz kontroluje skoczka w 3 fazach skoku, od odbicia z belki po samo lądowanie. W przypadku wersji mobilnej gry, sterowanie odbywa się przy pomocy gestów, a gra sama wykrywa urządzenie i dostosowuje się automatycznie. Wszystko zostało utrzymane w prostej i intuicyjnej konwencji zorientowanej na zabawę.

Ski Jumping 2020 wykorzystuje technologię HTML5 oraz JavaScript. Do tego, działa na gamingowym silniku Phaser. Całość produkcji jest w pełni responsywna, dzięki czemu działa na wszystkich przeglądarkach desktop i na urządzeniach mobilnych. Co ważne, nie wymaga żadnej dodatkowej instalacji.

Przy okazji zapraszamy także do naszej poprzedniej gry w tematyce skoków narciarskich: Ski Jumps - manager skoków narciarskich. Więcej informacji o tej produkcji można znaleźć pod tym linkiem Gra Ski Jumps skoki online.

gra skoki narciarskie 2020 ski jumps

KONTAKT / AUTOR
Jarosław Jasiński
Właściciel
SuperNova Interactive
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.