Zapraszamy do zapoznania się z wizytówką naszego najnowszego projektu Portal MMO zamieszczoną w bazie start-upów. Można z niej dowiedzieć się kilku ciekawych rzeczy na temat serwisu m.in. jakie unikalne rozwiązania w nim zastosowaliśmy oraz jaka towarzysz
Zapraszamy do zapoznania się z wizytówką naszego najnowszego projektu Portal MMO zamieszczoną w bazie start-upów. Można z niej dowiedzieć się kilku ciekawych rzeczy na temat serwisu m.in. jakie unikalne rozwiązania w nim zastosowaliśmy oraz jaka towarzyszy nam idea!
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.