Stoisko Portalu MMO na Festiwalu Pyrkon 2017
Nasz projekt Portal MMO po raz kolejny pojawił się podczas poznańskiego Festiwalu Fantastyki Pyrkon - tym razem z własnym stoiskiem, na którym Redakcja serwisu organizuje liczne atrakcje dla uczestników wydarzenia. Rozdawane są kolekcjonerskie figurki 3D, autorskie prace oraz setki gadżetów, zapewniając każdemu nagrodę gwarantowaną.
2017-04-29, 12:58

Zainteresowani mogą osobiście porozmawiać z Redaktorami Portalu MMO oraz podziwiać nagrody, które powstają na żywo w drukarce 3D. Rysowniczka Natalia również bierze udział w wydarzeniu, na miejscu tworząc nowe prace. Ponadto, w galerii z wyjazdu prezentowane będą zdjęcia najlepiej poprzebieranych uczestników Pyrkonu.

Kolejna atrakcją przygotowaną specjalnie z okazji poznańskiego festiwalu jest trwający do czwartku 4.05 interaktywny konkurs, w którym można zdobyć jedną z dziesięciu ekskluzywnych figurek wydrukowanych w technologii 3D oraz trzy prace autorstwa Natalii Kamińskiej. Każdy, kto weźmie udział w zabawie otrzyma nagrodę gwarantowana w postaci breloka-latarki, mini-figurki bądź oryginalnej przypinki. Dla nieobecnych tworzona jest relacja na żywo.

Uczestnicy Pyrkonu mogą również podziwiać powstające w drukarce za pomocą innowacyjnego druku w technologii SLA z żywicy poliksydowej, który gwarantuje najwyższą jakość oraz dokładność. Jako wsparcie technologiczne stoiska pomocą służą firmy GMN oraz M-Technologies, zajmujące się na co dzień profesjonalnym drukiem oraz projektowaniem w 3D. Partnerzy stoiska są również sponsorem figurek popularnych bohaterów, które można zdobyć w konkursie.

Redaktorka Katarzyna Bonszkowska szykuje na dodatek prawdziwą gratkę dla miłośników cosplayu. Prowadzi bowiem sesję fotograficzną, z której wybrane i zaprezentowane zostaną zdjęcia najlepszych kreacji przygotowanych przez uczestników Pyrkonu.

Projektem stoiska zajęła się Maria Wyszyńska, a pomocą w wykończeniu - jej siostra Marta. Dzięki ich wysiłkowi, wszystkie atrakcje przygotowane przez Redakcję odbywają się w towarzystwie świetnej oprawy wizualnej.

Interaktywny konkurs Portalu MMO

KONTAKT / AUTOR
Jarosław Jasiński
Właściciel
SuperNova Interactive
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy